ابزاردقیق و اتوماسیون

این واحد در مبحث ساخت انواع دستگاه های تست و عیب یابی سیستم های الکترونیکی و ابزار دقیق در آزمایشگاه های بخش های صنعتی فعالیت دارد که بر اساس نیاز کارفرما انجام می گیرد. در ابتدا کارفرما دستگاه مورد نظر را درخواست می دهد در بخش تحقیق و توسعه ابتدا تحقیقات مورد نظر انجام می گیرد و سپس براساس تحقیقات صورت گرفته یک پروپزالی تنظیم می شود و در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا نحوه عملکرد دستگاه مورد بررسی قرار گیرد و در صورت اضافه شدن خواسته ای از سمت کارفرما به این شرکت به آن اضافه شود. پس از تایید و طراحی بردها و تجهیزات مورد نظر به واحد تولید داده می شود تا به مرحله ساخت وارد شود. پس از ساخت دستگاه همراه با یک گزارش نحوه استفاده از این دستگاه در اختیار کارفرما داده می شود و اگر کارفرما نیاز داشته باشد که نیروی را آموزش داده شود با معرفی از سمت کارفرما این کار هم انجام می گیرد و در پایان همراه با تمام مدارک و تجهیزات اضافی تحویل کارفرما می گردد.

همچنین در این بخش سیستم های ابزار دقیق مورد استفاده در صنعت که از خارج تهیه شده است قادر است که نگداشت و کالیبراسیون این سیستم ها را برعهده گرفته و همزمان با راه اندازی این سیستم ها آن سیستم ها را کالیبراسیون کرده و تعمیر و نگهداشت آنها را انجام دهد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

تلگرام:

اینستاگرام:

 

تماس با ما

فرم تماس:

...

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی فکور پردازش آریا  در سال 1390 با هدف کارآفرینی اعضای اصلی این شرکت تاسیس گردید و انجام مسایل به روش مهندسی و کاملاً علمی سرلوحه کار قرار گرفت.اعضای این شرکت که از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر ایران در رشته های مهندسی مکانیک ،برق،متالورژی و رشته های حسابداری  وحقوق  در مقاطع فوق لیسانس و دکتری می باشند  گرد هم آمده اند تا بتوان به کمک دانش فنی بومی و مهندسی معکوس بخشی از مسایل صنعت کشور را رفع نموده و همچنین به بحث کارآفرینی جامع عمل بپوشانند. ادامه...