الکترونیک

این واحد در مبحث مهندسی معکوس که شامل تمامی بردهای الکترونیکی که در سیستم های مختلف دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و معیوب می شود کار می کند که در ابتدا با دریافت برد معیوب تمامی نقشه های الکترونیکی برد از آن استخراج شده و توسط نرم افزارهای الکترونیکی کشیده شده و همچنین تمامی قطعاتی که در آن برد مورد استفاده قرار گرفته استخراج شده و در صورت نداشتن قطعات به واحد بازرگانی ارائه می گردد که در آنها را تهیه نمایید.

همچنین در این بخش در صورت درخواست کارفرما ابتدا اقدام به تعمیر برد نموده و در غیر این صورت فایل مدار چاپی آن برد را آماده کرده و اقدام به ساخت نمونه مورد نظر می نمایید. پس از آماده شدن برد قطعاتی که خریداری شده بر روی برد مونتاژ می گردد و سپس به قسمت تست برد تحویل داده می شود تا با استفاده از نقشه تهیه شده کل برد مورد تست قرار گیرد و پس از تایید بخش تست برد تحویل کارفرما می گردد. همچنین در پایان با تست کارفرما در مکان اصلی برد و تایید ایشان تمامی نقشه های الکترونیکی و مشخصات برد در اختیار ایشان قرار می گیرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

تلگرام:

اینستاگرام:

 

تماس با ما

فرم تماس:

...

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی فکور پردازش آریا  در سال 1390 با هدف کارآفرینی اعضای اصلی این شرکت تاسیس گردید و انجام مسایل به روش مهندسی و کاملاً علمی سرلوحه کار قرار گرفت.اعضای این شرکت که از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر ایران در رشته های مهندسی مکانیک ،برق،متالورژی و رشته های حسابداری  وحقوق  در مقاطع فوق لیسانس و دکتری می باشند  گرد هم آمده اند تا بتوان به کمک دانش فنی بومی و مهندسی معکوس بخشی از مسایل صنعت کشور را رفع نموده و همچنین به بحث کارآفرینی جامع عمل بپوشانند. ادامه...