قطعه سازی

در این بخش قطعاتی که به سفارش شرکت های مختلف ازجمله فولاد ، نفت ، پتروشیمی ، خودروسازی ، آجرسازی  و ... دریافت می گردد در صورتی که دارای نقشه ساخت باشند مجدداً جهت حصول اطمینان  و کنترل دقیق ابعاد مختلف ،نقشه با فرمت شرکت فنی و مهندسی شرکت فکور پردازش آریا تهیه می گردد و در صورتی که قطعه دارای نمونه باشد ،پس از بازدید کارشناس مربوطه از محل کارکرد قطعه عملیات مهندسی معکوس که شامل تعیین متریال (بسته به حساسیت قطعه روش های متفاوت متالورژیکی انجام می گیرد)،کروکی برداری ابعادی(توسط تجهیزات اندازه گیری و در پاره ای موارد به کمک تجهیزات CMM ) تعیین میزان و عمق سختی قطعه،تعیین نوع عملیات حرارتی،آبکاری و....آغاز می گردد و پس از تایید مدیر بخش مکانیک توسط واحد نقشه کشی ترسیم می گردد.همچنین قطعات مونتاژی نیز پس از جداسازی  نقشه هر پارت جهت عملیات برشکاری ،سوراخکاری،تراشکاری،فرزکاری ، بورینگ  به واحد تولید تحویل داده می شود تا پس از ساخت هر پارت به کمک نقشه های اسمبلی و جوش،مونتاژ گردند.

مهمترین نرم افزارهایی که در این واحد به کارگیری می شود از جمله می توان به CATIAجهت مدلسازی,ANSYSجهت تحلیل ,MACSTER AM جهت استخراج G  کدهای لازم دستگاه CNC  تراش و فرز  اشاره نمود .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

تلگرام:

اینستاگرام:

 

تماس با ما

فرم تماس:

...

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی فکور پردازش آریا  در سال 1390 با هدف کارآفرینی اعضای اصلی این شرکت تاسیس گردید و انجام مسایل به روش مهندسی و کاملاً علمی سرلوحه کار قرار گرفت.اعضای این شرکت که از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر ایران در رشته های مهندسی مکانیک ،برق،متالورژی و رشته های حسابداری  وحقوق  در مقاطع فوق لیسانس و دکتری می باشند  گرد هم آمده اند تا بتوان به کمک دانش فنی بومی و مهندسی معکوس بخشی از مسایل صنعت کشور را رفع نموده و همچنین به بحث کارآفرینی جامع عمل بپوشانند. ادامه...